בלוג

עבודה עברית המקפצה האמיתית שלך לאזרחות
ניב עוקב - מחזור אביב 2016/ עידן | אזרחות

בואו נחזור אחורה ארבעה חודשים ,לרגע שישבתי בבית עם בוקסר בחפש"ש שלי מול המחשב ותהיתי התלבטתי והתחבטתי עם עצמי האם זה הדבר הנכון בשבילי?
שאלתי את עצמי , איך אני אתמודד עם הקושי הפיזי בעבודה , איך אני אסתדר עם החום של הערבה , ואם בכלל אני אהנה במקום חדש עם אנשים שאני לא מכיר?
המון שאלות תחושות ורגשות שצפו לי הותירו אותי מבולבל, החלטתי עם עצמי ללכת לפגוש את ענת המקסימה בקניון עזריאלי , המפגש איתה נתן לי טעימה קטנה מהאנרגיות שיש בערבה וענה לי על מספר שאלות, אך גם זה לא היה מספיק החלטתי לרדת לערבה להפגש עם יונתן מנהל התוכנית , יונתן חשף בפני את כל האמת העירומה לגבי תוכנית עבודה עברית ,ולבסוף הכיר לי את מוטי התמרן שהסביר לי את תהליך גידול התמרים מהרגע שהתמר בוסר ועד שהוא מגיע אל הסופר הקרוב לביתי .
בתור בן אדם שמטיל ספק בכל דבר הנגלה מול עיני לא תיארתי לעצמי כמה מחשבה כמה תחכום וכמה חשיבה מחוץ לקופסא נמצאת בעולם החקלאות , זה פשוט מדהים!
אותי זה קנה, קנה ברמות שאתם לא יכולים לתאר אחרת לא הייתי מבזבז את הזמן שלי וכותב לכם ב-2 בלילה כשמחר אני מתחיל לעבוד ב-5.
היום אני נמצא בתוכנית שלושה חודשים, מוקף בחבר'ה בגילי ובאותו הראש, שכל אחד בתחומו שלו מוצא את הזמן לחשוב לנסות ולהתפתח, יש פה המון זמן לזה והתוכנית עצמה בכלל לא לוחצת.
וכשאתה נמצא בסביבת האנשים הנכונים לך באותה תקופה מבלבלת אז אתה מבין כמה זה פשוט.
אז כן לפעמים חם לי, קשה לי, כואב לי והבחורה שעבדתי איתה 8 שעות היום עצבנה אותי.
אבל זה לא משנה, כי כל בוקר כשאני קם לעבודה ויושב עם החבר'ה הישראלים לשתות את הקפה, שנייה לפני שאנחנו קופצים אל הטרקטור ואומרים סאוודי טון צ'אי (בוקר טוב) לתאילנדים המקסימים.
אנחנו מסתכלים אחד אל השני בעיינים ויודעים שאנחנו נמצאים במקום הנכון.

עבודה עברית המקפצה האמיתית שלך לאזרחות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*